Jednoduchá, bezpečná prihláška na najlepšiu školu

3x naj pre FCHPT v čase pandémie

Absolvent FCHPT sa budúcnosti obávať nemusí. On ju tvorí!

Pozri čo sa deje okolo nás. Aktuálny vývoj udalostí ukazuje, že predovšetkým veda a technika nás dokážu ochrániť a posunúť vpred. Aj v časoch pandémie. Veď práve teraz vieme oceniť biomedicínu, biochémiu a všetko čo sa študuje na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU. Tak neváhaj a prihlás sa na najlepšiu univerzitu na Slovensku. Otvorí ti dvere do zamestnania i do zahraničia.

Prečo teda váhať? Môžeš ju podať jednoducho, bezpečne – elektronicky.

Chceš posúvať hranice medicíny vo výskume rakoviny či koronavírusov? Vedieť prečítať zloženie potravín? Rozumieť príbalovému letáku? Alebo chceš vytvárať bio kozmetiku, čistiť vodu? Vyrábať veci efektívnejšie? Ekologickejšie?… Chémia má mnoho podôb a mnoho výziev. Záleží len na znalosti jej abecedy, tvojej kreativite, záujmu a chuti byť prospešný ľudstvu a Zemi. Objav v nej jej krásu, andrenalín, zábavu a účelnosť zároveň. Vyber si z moderných študijných programov FCHPT STU ! Možno práve Tvoja kreativita prinesie zásadný zlom pri riešení otázok zdravia a bezpečnosti ľudstva.

Na FCHPT STU môžeš svoje úsilie nasmerovať do každej oblasti života. Stať sa môžeš nielen chemikom a technológom v priemyselnej výrobe, či potravinárstve ale zamerať sa môžeš aj na medicínu, farmáciu, ekológiu, biopotraviny, kozmetiku, alebo aj aktuálny výskum v medicínskom laboratóriu. Učiť sa budeš pritom od špičkových odborníkov, z ktorých mnohí sú držiteľmi svetových patentov. Aj preto bola FCHPT STU niekoľko rokov po sebe vyhlásená za najlepšiu technickú fakultu na Slovensku. Jej unikátne technické vybavenie laboratórií využívajú dokonca aj pedagógovia a študenti zo zahraničných univerzít.

Máš obavy či si dostatočne pripravený zo školských, dnes prázdnych, lavíc? V tom prípade ti škola ponúka bezplatný nultý konverzný ročník, v ktorom sa zdokonalíš v tom čo potrebuješ – v matematike, fyzike alebo chémii.

Tak ako sa to hovorí? Nevyskúšaš – nevieš!

Neváhaj, sadni k počítaču a prihlás sa. Jednoduchšie to dnes už ani nemôže byť. Doklady doručíš neskôr.

VÝHODY ŠTÚDIA NA FCHPT STU

Študijné programy, z ktorých si môžeš vybrať:

Ďalšie články

Náhľad článku

Študentská osobnosť Slovenska za rok 2022/2023 je Miroslava Mališová

Projekt Študentská osobnosť Slovenska podporujúci mladých vedcov organizuje každoročne Junior Chamber International pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky p. Zuzany Čaputovej a s odbornou garan...
23.05.2024
Náhľad článku

CHEMWEEK 2024 na FCHPT STU

Aj v tomto roku sa v dňoch od 29. januára do 2. februára 2024 uskutočnil na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie (FCHPT) týždeň otvorených dverí známy aj pod názvom CHEMWEEK 2024. O pripravo...
06.02.2024
Náhľad článku

Študentskou osobnosťou Slovenska za akademický rok 2021/2022 v prírodných vedách a chémii sa stal Ing. Lukáš Kolarič, PhD.

Nominovaný Lukáš Kolarič bol v akademickom roku 2021/2022 študentom štvrtého ročníka doktorandského štúdia na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU v študijnom programe Chémia a technológ...
05.01.2023

Buďme v kontakte
Sprav prvý krok

Adresa
Pedagogický útvar Monika Chorváthová monika.chorvathova@stuba.sk
Adresa
Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave Radlinského 9 812 37 Bratislava