CHEMWEEK 2024

týždeň otvorených dverí na FCHPT STU

REGISTRUJ SA

Po odoslaní registrácie sa automaticky vygeneruje správa o potvrdení registrácie, a tým vás zaraďujeme do zoznamu (až do naplnenia kapacity).

Kedy a kde ťa čakáme ?

V týždni od 29.1.2024 (pondelok) do 2.2. 2024 (piatok) nasledovne:
29.1.2024

(pondelok) od 14:00 do 16:00 na FCHPT STU

31.1.2024

(streda) od 14:00 do 16:00 na FCHPT STU

2.2. 2024

(piatok) od 10:00 do 12:00 na FCHPT STU

V rámci akcie ponúkame aj možnosť online stretnutia a to v termíne 31.01.2024 (streda) od 14:00 do 15:00 hod., počas ktorého vám odpovieme na otázky týkajúce sa štúdia, prihlasovania sa na štúdium, výskumných aktivít na fakulte, študentského života, uplatnenia absolventov atď.

Link na online meeting
https://meet.google.com/hga-imqx-evh.

V prípade záujmu väčšej skupiny stredoškolákov vieme dohodnúť aj iný termín individuálnej návštevy. V tomto prípade nás kontaktujte priamo na e-mailovej adrese: vladimir.lukes@stuba.sk. Stretnutie návštevníkov je 10 minút pred začatím akcie na prízemí, pri vrátnici v Novej budove Fakulty chemickej a potravinárskej technológie (FCHPT) STU – vchod od ulice Radlinského 9.

Príď si užiť prednášky, pri ktorých si povieš WOW!

Súťaž

Súčasťou akcie je aj elektronická online súťaž, ktorá sa začína od 31. januára 2024 o 16:00 hod. a končí 29. apríla 2024. Adresa na súťaž bude aktivovaná 31. 01. 2024 o 16:00

Zúčastnite sa súťaže vyplnením formulára tu.

Podmienky súťaže

Desať výhercov sa vylosuje zo skupiny účastníkov súťaže, ktorí vypracujú súťažný lístok s úspešnosťou nad 70 %. Losovanie sa uskutoční dňa 30. apríla 2024 o 10:00 hod. Výherca bude oslovený prostredníctvom e-mailu, aby zadal korešpondenčnú adresu, kde sa mu poštou pošle cena. Ak výherca nezareaguje do 5 dní, cena prepadne v prospech ďalšieho výhercu v poradí. Po ukončení súťaže sa vymažú všetky e-mailové adresy súťažiacich.

6 dôvodov, prečo ísť na CHEMWEEK, ak si študent strednej školy

Zástupný obrázok
1

Dostanete všetky rady a informácie ohľadom vysokoškolského štúdia na našej fakulte.

2

Dozviete sa o možnostiach uplatnenia i pracovných príležitostiach.

3

Priblížime vám aktuálny výskum realizovaný na fakulte či úspešné využitie nových vedeckých poznatkov.

4

Zoznámite sa s kolegami a absolventami z oblastí chémie, biotechnológie, potravinárstva, biochémie, chemického inžinierstva, medicínskej chémie, kozmetiky, chemických technológií ako aj automatizácie a riadenia technologických procesov. Môžete sa tak opýtať na všetko, čo vás zaujíma!

5

Uvidíte školu na vlastné oči, nahliadnete do niektorých laboratórií a navštívite priestory Slovenskej chemickej knižnice.

6

Okúsite, ako pulzuje život na FCHPT a získate predstavu o tom, čo vás tu čaká.

3 dôvody, prečo ísť na CHEMWEEK, ak si študent I. stupňa štúdia

Zástupný obrázok
1

Môžeš lepšie spoznať pracoviská našej fakulty.

2

Získaš jedinečnú šancu navštíviť niektoré naše výskumné laboratóriá.

3

Môžeš sa porozprávať s tvojimi pedagógmi o možných témach bakalárskych prác a inžinierskom štúdiu na našej fakulte.

My sme už na CHEMWEEK pripravení. A čo ty?

Tešíme sa na teba.

Buďme v kontakte
Sprav prvý krok

Adresa
Pedagogický útvar Monika Chorváthová monika.chorvathova@stuba.sk
Adresa
Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave Radlinského 9 812 37 Bratislava